8 LIPCA 2017

Blechacz w Ożarowie

Koncert kameralny w wykonaniu Rafała Blechacza - fortepian i Barbary Oblizajek - wilonczela. W repertuarze utwory Fryderyka Chopina i Johannesa Brahmsa.
2 LIPCA 2017

Melodie na wakacje

Pierwszy letni koncert w parku miejskim w Aleksandrowie Łódzkim odbędzie się 2 lipca 2017 r. o godz.16.00. "Melodie na wakacje" zagra Orkiestra dęta OSP z Aleksandrowa Łódzkiego pod kierunkiem Gabrieli Krawczyńskiej-Tesarskiej.
1 LIPCA 2017

Spotkanie nieobojętne

Wieczór z Katarzyną Jamróz i najpiękniejszymi pieśniami żydowskimi. Koncert będzie zapowiedzią cyklu „Spotkania nieobojętne”, który rozpocznie się jesienią tego roku dzięki współpracy Fundacji Trzeci Wymiar Kultury oraz Teatru D.O.M.
X edycję Letniej Akademii Jazzu w Łodzi. W tym roku impreza trwa od 18 lipca do 31 sierpnia.  Na scenie przy Łąkowej 29 będziemy gościć między innymi Trio Leszek Możdżer / Iiro Rantala / Michael Wollny.
Chcesz wygrać płytę zespołu L.Stadt z autografem Łukasza Lacha? Przekonaj nas, że właśnie do Ciebie ma ona trafić. 
Miejski Dom Kultury w Radomsku i Centrum Kultury Młodych w Łodzi zapraszają na koncert folklorystyczny w ramach XXXII Międzynarodowych Warsztatów Folklorystycznych.
8 LIPCA 2017

SPRAGNIENI LATA 2017

Bovska, Iza Lach oraz gość specjalny zagrają podczas koncertu trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata, który odbędzie się w Łodzi. To artyści, którzy pokazują, że warto iść pod prąd. Odnieśli sukces, stawiając na autentyczność i niepokorność.
14 WRZEŚNIA 2017

Kayah i Bregović

Kayah i Goran Bregović po 17 latach przerwy ponownie łączą siły i wyruszają w wielką trasę koncertową. Artyści wystąpią wspólnie na 7 koncertach w Polsce. Swój kultowy repertuar z płyty “Kayah i Bregović” zagrają w Łodzi Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni, Poznaniu, oraz Szczecinie.
Laureatów nagród 25. edycji Grand Prix Jazz Melomani za 2016 r. poznamy na uroczystej gali, która odbędzie się w piątek (23.06) w Teatrze Wielkim w Łodzi. Radio Łódź przyzna nagrodę "Jazzowa Perła Łodzi" za Wydarzenie Roku 2016.
2 LIPCA 2017 - 3 WRZEŚNIA 2017

W Kolegiacie Wolborskiej

Rozpoczyna się X Festiwal w Kolegiacie Wolborskiej –  pierwszy koncert 2 lipca. Letnie koncerty w kolegiacie w Wolborzu stały się ważnym punktem w kalendarzu wydarzeń artystycznych regionu. Gromadzą nie tylko mieszkańców, ale także turystów.