[27 kwietnia 2017-28 kwietnia 2017]
Akademia Sztuk Pięknych
Targi pracy w ASP
Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi zaprasza wszystkich studentów, absolwentów oraz inne osoby zainteresowane na drugą edycję Ogólnopolskich Targów Pracy dla Uczelni Artystycznych, które odbędą się w dniach 27-28 kwietnia.

Studenci i absolwenci w bezpośrednim kontakcie z potencjalnymi pracodawcami będą mogli uzyskać cenne informacje dotyczące ofert pracy, staży oraz praktyk. Podczas spotkań i warsztatów będzie można porozmawiać z przedstawicielami firm i zaprezentować im swoje umiejętności.
Firmy zaoferują również szkolenia i wykłady, podczas których będzie można m.in. poznać najnowsze trendy technologiczne w przemyśle oraz zapoznać się z aktualnie wykorzystywanym oprogramowaniem.
Podczas spotkań z pracodawcami będzie można również dowiedzieć się, na co należy zwrócić uwagę, aplikując na dane stanowisko, oraz jaką wiedzą powinien dysponować absolwent, aby bez problemu znaleźć pracę w wyuczonym zawodzie.
Z kolei pracodawcy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich firm oraz poznania umiejętności studentów i absolwentów szkół artystycznych.


27 kwietnia 2017 r., godz. 10.00–17.00
28 kwietnia 2017 r., godz. 10.00–16.00
Miejsce wydarzenia
Akademia Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego
Łódź, ul. Wojska Polskiego 121

Pokaż mapę

Patronat medialny
Najpopularniejsze

Blask i Brzask sztuki
Blask i Brzask sztuki
Do dżungli z Ogrodnikiem
Zdobądź granty na wydarzenia o Reymoncie
Sybilla dla kustosza!
Porozmawiajmy o Konie

Najnowsze

Czerwcowy „Kalejdoskop” już gotowy
Czerwcowy „Kalejdoskop” już gotowy
Koncerty w Willi Grohmana
Mała wystawa wielkich artystów
Pożegnanie Deep Purple
NOC BIBLIOTEK NA POLESIU
facebook